Metalo laužo perdirbimas

Bendrovė TOLMETS, užimanti vieną iš pirmųjų vietų Latvijoje pagal metalo laužo surinkimą ir perdirbimą, turi visus būtinus techninius įrenginius, kuriuos naudojant darbas atliekamas greitai ir efektyviai. Taip pat TOLMETS turi kilnojamą įrenginį – metalo laužo presą-žirkles, kuriomis metalinės konstrukcijos sukarpomos į dalis ir kurias patogu transportuoti. Tai pagreitina pakrovimo ir iškrovimo darbus, o vėliau palengvina metalo laužo sukrovimą į krosnis, kuriose jis lydomas.

TOLMETS turi tiek stacionarias, tiek mobilias žirkles, skirtas labai storoms negabaritinėms atliekoms pjaustyti, tiek mobiliąsias negabaritinio metalo laužo presą-žirkles, kurios yra gabenamos vilkiko, todėl gali pasiekti metalo laužo priėmimo punktus visose Baltijos šalyse. Taigi, bendrovės darbuotojai gali pristatyti žirkles, skirtas didelio storio negabaritinėms atliekoms pjaustyti, ir presą-žirkles į bet kurią vietą ir ten supjaustyti surinktą negabaritinį metalo laužą vietoje, kad jį būtų galima kompaktiškai sukrauti, taip efektyviai paruošiant jį transportuoti. Taip pat TOLMETS turi didelį parką, sudarytą iš krautuvų ir įvairioms funkcijoms atlikti skirtų įrenginių, naudojamų metalo laužo pakrovimo ir iškrovimo darbams.

Bendrovė turi galingiausią Baltijos šalyse smulkintuvų, kuriais metalo laužas smulkinamas ir rūšiuojamas, kompleksą. Šis kompleksas suteikia galimybę optimaliu būdu paruošti metalo laužą tolesniam perdirbimui elektrinėse lydymo krosnyse. Tiek išankstinis metalo laužo smulkinimas, tiek jo vėlesnis rūšiavimas, atskiriant juoduosius ir spalvotuosius metalus, gumą, plastiką, atliekamas automatiniu režimu. Taip perdirbami buitiniai prietaisai. Smulkintuvų kompleksas suteikia bendrovei galimybę tenkinti bet kurio metalo laužo perdirbėjo, įskaitant metalurgijos gamyklą, poreikius.

Metalo laužo kategorija