Plėtra ir augimas

„TOLMETS“ yra didelė Baltijos šalių metalo laužo surinkimo ir perdirbimo rinkoje veikianti įmonė. „TOLMETS“ nemiega ant laurų ir aktyviai plečia savo veiklą, bendradarbiaudama su naujais partneriais Baltijos šalyse ir už jos ribų. Įmonės vadovai visada yra atviri deryboms dėl bendradarbiavimo.

Įmonės veiklos pagrindą sudaro abiem pusėms naudingos bendradarbiavimo sąlygos, griežtas įsipareigojimų laikymasis ir užduočių sprendimas optimaliausiu būdu. Štai todėl „TOLMETS“ įgijo patikimo ir stabilaus partnerio reputaciją, taip pat galimybių toliau augti. Tai patvirtina augantis juodųjų ir spalvotųjų metalų supirkimo bei perdirbimo mastas.

Įmonė „TOLMETS“ palaiko verslo ryšius su įmonėmis Ispanijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Šveicarijoje, Turkijoje ir kai kuriose Pietryčių Azijos šalyse. Lanksti kainų politika, novatoriški verslo valdymo metodai, gera techninė priežiūra ir efektyvių šiuolaikinių technologijų taikymas suteikia „TOLMETS“ galimybę tvirtai žiūrėti į ateitį ir plėsti partnerių ratą.

Metalo laužo kategorija